Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No: 14 Kat: 1 D: 8 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde mukim Etkin Patent Marka Tas. Fikri ve Telf. Hak. ve Huk. Hiz. ve Dan. LTD. ŞTİ. (bundan böyle “ETKİN PATENT” olarak adlandırılacaktır) emlakçı, inşaat firmalarını ve son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

İlgili web sitesi herkese açık bir sitedir. Verilen tüm hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, web site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı”olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni yaptırım haklarını saklı tutar:

- Yanlış, düzeysiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler ve yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

- Web sitesindeki çalışma ve içeriğin kısmen veya tümden farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

- Web sitesinin güvenliğini tehdit,  sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılım ve programların kullanılması ve bu yöndeki faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zaman, görüntülenen sayfalar) kullanıcıya daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik kurallarına bağlı kalmak kaydıyla, içeriği zenginleştirmek, iyileştirmek ve reklam vb. konularda işbirliği yapılan firmalarca paylaşılmaktadır.

Son kullanıcı sayfadaki ilan sahipleriyle iletişime geçip, gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan sayfalarında ilan sahibi emlakçı ile yapılan mesajlaşma ve telefon görüşmelerinden ETKİN PATENT sorumluluğunda değildir. Kullanıcı “e-posta” üye kaydı yaparak güncel ilan ve haberlerden haberdar olabilirsiniz.

Kullanıcı olarak web sayfayı giriş anında ETKİN PATENT, sunucunuzdan bilgileriniz alınmakta ve kayıt edilmektedir. Ayrıntılı bilgiler için Gizlilik Politikası 'nı inceleyebilirsiniz.

Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri etkin patent kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır.

Resim galerisi

Sponsor